در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 7 مرداد 1400
 • پاسخ به سوالات متداول در خصوص نیمسال 982

  سوالات درباره ی خوابگاه

   

  1- آیا دانشجویان خوابگاه درون آموزشکده می توانند برای دریافت وسایل مورد نیاز خود، به دانشگاه مراجعه کنند؟

  دانشجویان خوابگاهی می توانند با هماهنگی قبلی و حضور سرپرست برای برداشتن وسایل ضروری و مورد نیاز خود مراجعه نمایند و یا فرد قابل اطمینانی را با همراه داشتن کارت شناسایی و هماهنگی تلفنی با مسئول مربوطه برای دریافت وسایل به دانشگاه بفرستند که البته تمامی مسئولیت برعهده ی خود دانشجو خواهد بود.

   

  2-آیا دانشجویان خوابگاه های خارج از آموزشکده، می توانند برای برداشتن وسایل مورد نیاز خود، به خوابگاه مورد نظر، مراجعه نمایند؟

  مسئولیت خوابگاه های خود گردان خارج از آموزشکده بر عهده ی آموزشکده دختران همدان نیست و باید با مسئولین آن خوابگاه ها هماهنگی بفرمائید.

   

  3-امکان برگشت  دانشجویان ساکن خوابگاه دانشگاه وبخش  خصوصی امکان دارد؟وتکلیف شهریه ای که در صندوق رفاه واریز شده است چیست؟

  خوابگاه دانشگاه وخصوصی تا زمانیکه مشکل برطرف نشود تعطیل می باشد اگر مشکل برطرف شد همزمان با تشکیل کلاس های حضوری خوابگاه ها باز می شوند اگر خوابگاه تعطیل باشند پول واریزی به صندوق رفاه نیز عودت داده می شود . در مورد دانشجویان ساکن خوابگاه بخش خصوصی  چون مالکان نیز اجاره پرداخت می کنند دانشجویان نیز ملزم به پرداخت اجاره هستند ولی در این زمینه نیز صندوق رفاه نیز برنامه هایی دارد که به محض ارسال بخشنامه به اطلاع دانشجویان می رساند.اسکان در  خوابگاه برای دانشجویانی که این  ترم در صورت ادامه داشتن بیماری نتوانند از خوابگاه استفاده کنند به شرط نداشتن دانشجویان ورودی جدید غیر بومی در مهرماه امکان پذیر می باشد

   

  سوالات آموزشی

  1-در مورد حذف واحد درسی توضیحاتی را بفرمایید؟

  تمام تلاش در این باشد درس و یا دروس یا ترم را حذف نکنید سعی کنید فایل ها را ازسایت دانشگاه ویا آموزش دریافت نمایید ودر کلاس های آنلاین شرکت نمایید. برای حذف عجله ای نداشته باشید امکان برگشت به کلاس های حضوری  وجود دارد .فقط و فقط حدف درس از طریق لینک میز خدمت در سایت دانشگاه با تایید مدیر گروه و آموزش به شرط دسترسی نداشتن دانشجو به امکانات درکلاس آنلاین و سایت دانشگاه امکان پذیر می باشد و اگر کلاس ها بصورت حضوری برگزار گرددامکان حذف هم تا از قبل از امتحانات امکان حذف وجود دارد

   

  2- در مورد پرداخت شهریه نیز توضیحاتی را بفرمایید؟

  هزینه پرداخت شده جهت ترم دانشجو است دانشگاه برنامه ای دارد که جهت حذف ترم یا درس دانشجو ضرری نکند و ما هم منتظر بخشنامه جدید از طرف سازمان مرکزی هستیم

   

   

  3-در مورد تشکیل کلاس  های عملی مانند کاربرد در رشته حسابداری و تربیت بدنی ودروس کارگاهی توضیحاتی را بفرمایید؟

  باتوجه به شرایط پیش آمده از اساتید خواسته شده در مورد دروس عملی  و کارگاهی قسمت های تئوری را با کلاس های آنلاین و آفلاین و پیام رسان ها پیش ببرند  و توضیحات کامل را  در اختیار دانشجویان قرار دهند به محض عادی شدن شرایط و بازگشایی داتشگاه کلیه قسمت های عملی دروس عملی و کارگاهی وتربیت بدنی و آزمایشگاهی به صورت حضوری و فشرده برگزار می گردد.

  نظرات کاربران