در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 7 مرداد 1400
 • سوالات متداول دانشجویان درباره سمیاد

  سوال1: چرا نمی توانم وارد، سامانه شوم؟

  ابتدا وارد سامانه "سمیاد" به آدرس https://samyad.tvu.ac.ir/ شوید و در صورت ورود با کامپیوتر از روی نقشه بر روی "نام استان محل تحصیل" خود کلیک کرده و در صورت ورود با تلفن همراه بر روی "نام استان محل تحصیل" خود کلیک نمایید. پس از آن می توانید با ثبت نام کاربری و رمز عبور وارد سامانه شوید. دقت داشته باشید که در این حالت حتما زبان دستگاه، لاتین و Caps Lock خاموش باشد.

  "توجه": در صورتیکه نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کرده اید، چنانچه قبلا ایمیل خود را در سامانه سمیاد وارد کرده باشید با انتخاب گزینه "نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کرده اید" نسبت به بازیابی رمز عبور خود اقدام نمایید. در غیراینصورت با مراجعه به میز خدمت با آدرس https://khedmat.tvu.ac.ir/  با ثبت یک درخواست برای آموزشکده/دانشکده خود، با اعلام نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، کدملی و شماره همراه "درخواست تغییر رمز عبور" خود را اعلام نمایید.

  سوال 2: برخی از درس های من در سامانه وجود ندارد؟

  از طریق سامانه میز خدمت با آدرس https://khedmat.tvu.ac.ir/ درخواست خود را با موضوع "عدم وجود برخی از درس های من" برای آموزشکده/دانشکده خود ثبت نمایید. (لازم به ذکر است فیلدهای اطلاعاتی نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، کدملی و شماره همراه برای این درخواست ضروری است.)

  سوال3: راه های ارتباطی با اساتید به چه صورت است؟

  کلیه اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای در شبکه های مجازی کانالهای ارتباطی ایجاد نموده اند و نسبت به اطلاع رسانی آن به نحو مقتضی اقدام نموده اند. همچنین میتواند از طریق ایمیل با اساتید خود در تماس باشید.

  سوال4: نحوه ارسال فایل برای اساتید به چه صورت می باشد؟

  نحوه ارسال فایل برحسب حجم فایل مورد نظر می بایست اقدام شود. در صورتیکه حجم فایل تمارین و فایلهای شما کم است (کمتر از 1 مگابایت)، میتوان در سامانه سمیاد https://samyad.tvu.ac.ir/ بارگذاری گردد. (لطفا به فایل آموزشی راهنما مراجعه نمایید.) و یا با بارگذاری آن در FTP دانشگاه یا سامانه های دیگر، لینک آدرس آن را در سامانه سمیاد https://samyad.tvu.ac.ir/ در بخش تمارین ثبت نمایید.

  "توجه": همچنین می توانید از طریق شبکه های مجازی و ایمیل استاد، فایلهای مورد نظر خود را ارسال نمایید.

  سوال5: فایل کلاس مشکل دارد.

  از طریق سامانه میز خدمت با آدرس https://khedmat.tvu.ac.ir/ درخواست خود را با موضوع "اشکال در فایل کلاس درس" با ثبت یک درخواست برای آموزشکده/دانشکده خود، با اعلام نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، کدملی و شماره همراه ثبت نمایید.

   

  نظرات کاربران