در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 7 مرداد 1400
 • سوالات متداول اساتید درباره سمیاد

  سوال1: از چه طریقی برای اضافه کردن دانشجو به لیست کلاس اقدام شود؟

  دانشجو می بایست از طریق میز خدمت با آدرس https://khedmat.tvu.ac.ir/ درخواست خود را برای آموزشکده/دانشکده خود ارسال نمایند. (لازم به ذکر است آموزش این فرایند در سوالات متداول ویژه دانشجویان توضیح داده شده است.)

  سوال2: از چه طریقی می توان ایمیل قرار گرفته در کاربری کد ملی را تغییر داد؟

  پس از ورود به سامانه سمیاد با آدرس https://samyad.tvu.ac.ir/ در قسمت "مشخصات فردی" به بخش "جزئیات" رفته و با انتخاب "ویرایش مشخصات فردی" نسبت به تغییر ایمیل خود اقدام و با تایید ایمیل دریافتی این مرحله را نهایی نمایید. (لازم به ذکر است ایمیل ارسالی از سوی دانشگاه، ممکن است به پوشه SPAM ایمیل شما ارسال گردد.)

  سوال3: برای اضافه کردن همکار در دروس مشترک با سایر اساتید به چه صورت عمل شود؟

  از طریق سامانه میز خدمت با آدرس https://khedmat.tvu.ac.ir/ درخواست خود را ثبت نمایید. (همچنین لازم به ذکر است فیلدهای اطلاعاتی نام، نام خانوادگی، کدملی و شماره همراه را اعلام نمایید.)

  سوال 4: چرا نمی توانم وارد، سامانه شوم؟

  در صورتیکه نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کرده اید، چنانچه قبلا ایمیل خود را در سامانه سمیاد وارد کرده باشید با انتخاب گزینه "نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کرده اید" نسبت به بازیابی رمز عبور خود اقدام نمایید. در غیراینصورت از طریق سامانه میز خدمت با آدرس https://khedmat.tvu.ac.ir/ درخواست خود را ثبت نمایید. (همچنین لازم به ذکر است فیلدهای اطلاعاتی نام، نام خانوادگی، کدملی و شماره همراه را اعلام نمایید.)

   

  نظرات کاربران